Rittal SK toerenregelaar voor ec-ventilatoren - 3235440
Artikelnummer: 20486804 | Fabrikantnummer: 3235440 | EAN: 4028177670716
Het productnummer van de fabrikant is 3235440. Het EAN nummer is 4028177670716. Het interne artikelnummer is 20486804.
SK Toerentalregeling voor EC Ventilaoren, inclusief 1,8 meter NTC Sensor
| Klasse |
Toerentalregelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rittal
Toon alle producten van Rittal |
| Serie |
SK
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 163 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Montagewijze | Overig |
| Diepte | 90 mm |
| Aantal fasen | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Draaiknop |
| Vermogensregeling traploos | Ja |
| Verlichting | Geen |
| Nom. stroom | 2 A |
| Schakelcontact | Ja |
| Basiselement (zonder afdek-/bedienelement) | Ja |
| Met temperatuurvoeler | Ja |
| Hoogte | 57.6 mm |
| Uitgangsspanning | 90 - 253 V |
| Omkeerbaar | Nee |
| Optie voor rolluikbediening | Nee |
| Geschikt voor externe vochtsensor | Nee |
| Geschikt voor het aansturen van meerdere ventilatoren | Nee |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Rittal SK dakventilator ec 1000 M³/H 100-130V
Artikelnummer: 20543566
Fabrikantnummer: 3140510
Rittal SK dakventilator ec 1000 M³/H 200-240V
Artikelnummer: 20543581
Fabrikantnummer: 3140500
Rittal
Rittal is een wereldwijd opererende producent van behuizing systemen voor de elektrotechnische, elektronische en ICT branche. In Nederland is het hoofdkantoor gevestigd in Zevenaar. Rittal is o.a gespecialiseerd in kastsystemen, stroomverdeling, klimatisering, IT-infrastructuur en software en service. Rittal is innovatief en beschikt over uitgebreide technische know-how.
» Meer informatie over Rittal