Emat RKC4.5T-15/TEL - 6626420 - 6626420
Artikelnummer: 22419414 | Fabrikantnummer: 6626420 | EAN: 4047101277524
Het productnummer van de fabrikant is 6626420. Het EAN nummer is 4047101277524. Het interne artikelnummer is 22419414.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
EMAT
Toon alle producten van EMAT |
| Halogeenvrij | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Kabellengte | 15 m |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 105 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 80 °C |
| Aantal polen | |
| Doorgangsweerstand | mOhm |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |