Rose ABS behuizing RCP 200F reglocard plus met foliefront 185x213x84mm - 41200609
Artikelnummer: 26717785 | Fabrikantnummer: 41200609 | EAN: 4049505029549
Omschrijving
RCP 200F Reglocard Plus met Foliefront 185x213x84mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Rose
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 41200609. Het EAN nummer is 4049505029549. Het interne artikelnummer is 26717785.
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rose
Toon alle producten van Rose |
| Serie |
ABS behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 84 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met afscherming | Nee |
| Breedte | 213 mm |
| Hoogte | 185 mm |
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Met ventilatieopeningen | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Huidige product
Rose ABS behuizing RCP 200F reglocard plus met foliefront 185x213x84mm
Artikelnummer: 26717785
Fabrikantnummer: 41200609