Rose Noryl behuizing Uninorm NGS 4806 48x48x63 - 17480601
Artikelnummer: 26717743 | Fabrikantnummer: 17480601 | EAN: 4049505005901
Omschrijving
Uninorm NGS 4806 48x48x63
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Rose
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 17480601. Het EAN nummer is 4049505005901. Het interne artikelnummer is 26717743.
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rose
Toon alle producten van Rose |
| Serie |
Noryl behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 48 mm |
| Met afscherming | Nee |
| Breedte | 48 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Type behuizing | Open |
| Met ventilatieopeningen | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Huidige product