Rose Noryl behuizing Uninorm NGS 7416 72x144x166,5 - 17741601
Artikelnummer: 26717745 | Fabrikantnummer: 17741601 | EAN: 4049505005796
Omschrijving
Uninorm NGS 7416 72x144x166,5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Rose
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 17741601. Het EAN nummer is 4049505005796. Het interne artikelnummer is 26717745.
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rose
Toon alle producten van Rose |
| Serie |
Noryl behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| RAL-nummer | 9005 |
| Breedte | 144 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Met afscherming | Nee |
| Hoogte | 72 mm |
| Diepte | 166 mm |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Type behuizing | Open |
| Met ventilatieopeningen | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Huidige product
Rose Noryl behuizing Uninorm NGS 7416 72x144x166,5
Artikelnummer: 26717745
Fabrikantnummer: 17741601