Rose Polycarbonaat V0 behuizing RCP 1300vo reglocard plus V0-materiaal - 41130400
Artikelnummer: 26717769 | Fabrikantnummer: 41130400 | EAN: 4049505473649
Omschrijving
RCP 1300VO Reglocard Plus V0-materiaal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Rose
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 41130400. Het EAN nummer is 4049505473649. Het interne artikelnummer is 26717769.
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rose
Toon alle producten van Rose |
| Serie |
Polycarbonaat V0 behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 131 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Met afscherming | Nee |
| Hoogte | 186 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Met ventilatieopeningen | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Huidige product
Rose Polycarbonaat V0 behuizing RCP 1300vo reglocard plus V0-materiaal
Artikelnummer: 26717769
Fabrikantnummer: 41130400