RZB 3-Phasen-Stromschienen Spanningsrail , L 2000 B 32 H 36, wit, spanningsrails 400 V - 70.XTS4200-3.002
Artikelnummer: 26635516 | Fabrikantnummer: 70.XTS4200-3.002 | EAN: 4068754046978
Omschrijving
Spanningsrail , L 2000 B 32 H 36, wit, Spanningsrails 400 V
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van RZB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 70.XTS4200-3.002. Het EAN nummer is 4068754046978. Het interne artikelnummer is 26635516.
| Klasse |
Spanningsrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
RZB
Toon alle producten van RZB |
| Serie |
3-Phasen-Stromschienen
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 32 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 36 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 2000 mm |
| Geschikt voor busaansluiting | Nee |
| Buigbaar | Nee |
| Aantal groepen/fasen | 3 |
| Max. elektrische belastbaarheid per fase | 3680 W |
| Nom. spanning | 400 - 400 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Buitendiameter | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwhoogte/diepte | mm |
| Categorieën |
Railsystemen
Armaturen |
Huidige product
RZB 3-Phasen-Stromschienen Spanningsrail , L 2000 B 32 H 36, wit, spanningsrails 400 V
Artikelnummer: 26635516
Fabrikantnummer: 70.XTS4200-3.002