PGVG 200, grijs, decentrale noodvoedingsapparaten, L 1000 B 270 H 190 - 981512.000.04
Artikelnummer: 22833728 | Fabrikantnummer: 981512.000.04 | EAN: 4010319773683
Het productnummer van de fabrikant is 981512.000.04. Het EAN nummer is 4010319773683. Het interne artikelnummer is 22833728.
| Klasse |
Noodverlichtingscentrale
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
RZB
Toon alle producten van RZB |
| Serie |
PGVG 200
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP33 |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 270 mm |
| Lamptype | Overig |
| Hoogte | 190 mm |
| Type schakeling | Continuschakeling/noodschakeling |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Vermogen | 200 W |
| Vrijstaand | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Nom. bedrijfsduur | 1 - 3 h |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Max. aantal eindcircuits | |
| Aansluiting van bus-geschikte fasemonitoren | Nee |
| Batterijcapaciteit (C10 bij 20 °C) | - Ah |
| Max. aansluitdoorsnede voor netkabel | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor accukabel | mm² |
| Aantal rangeerverdelers AC | |
| Aantal rangeerverdelers DC | |
| Max. aansluitdoorsnede voor rangeerverdelers | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor eindcircuits | mm² |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Artikelnummer: 22833728
Fabrikantnummer: 981512.000.04