RZB FLAT POLYMERO Flat Polymero, 24 W, 2600 LM, 830, wit, on/off, plafond- en wandarmatu - 672388.002
Artikelnummer: 22827118 | Fabrikantnummer: 672388.002 | EAN: 4051859394822
Omschrijving
FLAT POLYMERO, 24 W, 2600 lm, 830, wit, on/off, Plafond- en wandarmatu
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van RZB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 672388.002. Het EAN nummer is 4051859394822. Het interne artikelnummer is 22827118.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
RZB
Toon alle producten van RZB |
| Serie |
Flat Polymero
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Spanningstype | AC/DC |
| Slagvastheid | IK03 |
| Buitendiameter | 515 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 6 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Incl. pictogram | Nee |
| Accu-eigenschap | Overig |
| Geschikt voor markeringstype | Overig |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Max. systeemvermogen | 24 W |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Lichtverdeler | Overig |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 35 °C |
| Montagewijze | Wandopbouw/plafondopbouw |
| Vermogensfactor | 0.83 |
| Nom. stroom | 100 - 109 mA |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lichtstroom in standby modus | 510 lm |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 45 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 27 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 10 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Geschikt voor standby-schakeling | Ja |
| Geschikt voor continu schakeling | Nee |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Overig |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2600 - 2600 lm |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Centraal (centrale batterij) |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| RAL-nummer behuizing | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Nom. bedrijfsduur | - h |
| Herkenningsafstand | m |
| Stroomverbruik in noodmodus | 5.8 W |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
RZB FLAT POLYMERO Flat Polymero, 24 W, 2600 LM, 830, wit, on/off, plafond- en wandarmatu
Artikelnummer: 22827118
Fabrikantnummer: 672388.002