RZB Varioplast led noodverlichtingsarmatuur vluchtwegindicatie wandopbouw zwart ip65 met pictogram - 672175.003
Artikelnummer: 20781230 | Fabrikantnummer: 672175.003 | EAN: 4051859160120
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
VARIOPLAST I, 4,3 W, zwart, on/off, Wandarmaturen, L 320 B 80 H 186, E
Het productnummer van de fabrikant is 672175.003. Het EAN nummer is 4051859160120. Het interne artikelnummer is 20781230.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Varioplast I, 5,8 W, 765, zwart Wandarmaturen, L 320 B 80 H 186, EB nl, 8 h, 24 m, automatischer Selbsttest
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van RZB
Specificaties
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
RZB
Toon alle producten van RZB |
| Serie |
Varioplast I
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lamphouder | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 80 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Montagewijze | Wandopbouw |
| Toepassing indicator | Enkelzijdig |
| Geschikt voor markeringstype | Overig |
| Incl. pictogram | Ja |
| Herkenningsafstand | 24 m |
| Accu-eigenschap | Lithium-ionen |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Functie | Vluchtwegindicatie |
| Lichtverdeler | Geen |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Max. systeemvermogen | 4.3 W |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 35 °C |
| Nom. bedrijfsduur | 8 - 8 h |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lichtstroom in standby modus | 0 lm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Geschikt voor standby-schakeling | Nee |
| Geschikt voor continu schakeling | Ja |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Nom. stroom | 18 - 20 mA |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 200 - 200 lm |
| Type lithium-ionbatterij | Lithiumijzerfosfaat (LiFePO4) |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Buitendiameter | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| RAL-nummer behuizing | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 25 lm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor RZB Varioplast led noodverlichtingsarmatuur vluchtwegindicatie wandopbouw zwart ip65 met pictogram
RZB L383 B220 H109 kleur zilver
RZB L383 B220 H109 kleur zilver
RZB L383 B220 H109 kleur zilver
Artikelnummer: 22829108
Fabrikantnummer: 982477.014
Huidige product
RZB Varioplast led noodverlichtingsarmatuur vluchtwegindicatie wandopbouw zwart ip65 met pictogram
Artikelnummer: 20781230
Fabrikantnummer: 672175.003