RZB Ersatzdiffusor Reserveafscherming, wit, L 380 B 380 H 62 - 08-221073.002
Artikelnummer: 23331888 | Fabrikantnummer: 08-221073.002 | EAN: 4010319351867
Het productnummer van de fabrikant is 08-221073.002. Het EAN nummer is 4010319351867. Het interne artikelnummer is 23331888.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
RZB
Toon alle producten van RZB |
| Serie |
Ersatzdiffusor
Toon alle producten in deze serie |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Lichtuittrede | Direct/indirect |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 380 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 380 mm |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Uitvoering van raster/reflector | Geen |
| Lichtverdeler | Geen |
| Type toebehoren/onderdelen | Dimmen |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Hoogte/diepte | 61.5 mm |
| Type afdekkap armatuur / lampglas kogel | Opaal |
| Bevestiging van de armatuurkap/lichtglasbol | Overig |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 23331888
Fabrikantnummer: 08-221073.002