RZB SIDELITE ECO Sidelite Eco, 29 W, 3600 LM, 840, wit, on/off, plafondinlegarmaturen, - 672366.002.1
Artikelnummer: 22827088 | Fabrikantnummer: 672366.002.1 | EAN: 4051859373049
Het productnummer van de fabrikant is 672366.002.1. Het EAN nummer is 4051859373049. Het interne artikelnummer is 22827088.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
RZB
Toon alle producten van RZB |
| Serie |
Sidelite ECO
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Slagvastheid | IK03 |
| Inbouwbreedte | 600 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Montagewijze | Inbouw |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Incl. pictogram | Nee |
| Geschikt voor markeringstype | Overig |
| Accu-eigenschap | Lithium-ionen |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Breedte | 622 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. stroom | 121 - 132 mA |
| Max. systeemvermogen | 29 W |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Lichtverdeler | Overig |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Vermogensfactor | 0.98 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 30 °C |
| Nom. bedrijfsduur | 8 - 8 h |
| Lichtstroom in standby modus | 180 lm |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 25 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Geschikt voor standby-schakeling | Nee |
| Geschikt voor continu schakeling | Ja |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3600 - 3600 lm |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Type lithium-ionbatterij | Lithiumijzerfosfaat (LiFePO4) |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Buitendiameter | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| RAL-nummer behuizing | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Herkenningsafstand | m |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
RZB Inbouwraam L649 B649 H2 he 94 kleur wit
Artikelnummer: 22828859
Fabrikantnummer: 981942.012
RZB SIDELITE ECO Sidelite Eco, wit, montagetoebehoren, L 627 B 627 H 54
Artikelnummer: 22828989
Fabrikantnummer: 982292.032
Artikelnummer: 22827088
Fabrikantnummer: 672366.002.1