Saenroll Mini kabeltrommel afrolapparaat - 99120042
Artikelnummer: 20845182 | Fabrikantnummer: 99120042 | EAN: 8719724000129
Het productnummer van de fabrikant is 99120042. Het EAN nummer is 8719724000129. Het interne artikelnummer is 20845182.
| Klasse |
Haspelafrolapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Saenroll
Toon alle producten van Saenroll |
| Serie |
Kabelgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Demontabel | Ja |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Max. breedte kabelhaspel | 330 mm |
| Met handvat | Ja |
| Max. diameter kabelhaspel | 600 mm |
| Draaglast | 50 kg |
| Breedte verstelbaar | Nee |
| Model | Rol-as |
| Categorieën |
Afwikkelapparaat
Gereedschap |