Saenroll Kabelhaspelafroller - 99120045
Artikelnummer: 20899928 | Fabrikantnummer: 99120045 | EAN: 8719724000136
Het productnummer van de fabrikant is 99120045. Het EAN nummer is 8719724000136. Het interne artikelnummer is 20899928.
Saenroll Plus Kabelhaspel Afrolapparaat
| Klasse |
Haspelafrolapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Saenroll
Toon alle producten van Saenroll |
| Serie |
Kabelgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Demontabel | Ja |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Gewicht | 9 kg |
| Max. breedte kabelhaspel | 560 mm |
| Met handvat | Ja |
| Max. diameter kabelhaspel | 1200 mm |
| Draaglast | 175 kg |
| Breedte verstelbaar | Nee |
| Model | Rol-as |
| Categorieën |
Afwikkelapparaat
Gereedschap |