Saenroll Haspelafrolapparaat - 99120048
Artikelnummer: 20758519 | Fabrikantnummer: 99120048 | EAN: 8719724000150
Het productnummer van de fabrikant is 99120048. Het EAN nummer is 8719724000150. Het interne artikelnummer is 20758519.
Technische informatie:
Draagkracht van 300 kg
Gewicht 10,5 kg
Maximale haspeldiameter 1200 mm
Maximale haspelbreedte 660 mm
Lengte 705 mm
Breedte 570 mm
Hoogte 115 mm
Saenroll HD300 Kabelhaspel Afrolapparaat
| Klasse |
Haspelafrolapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Saenroll
Toon alle producten van Saenroll |
| Serie |
Kabelgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Demontabel | Ja |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Gewicht | 10.5 kg |
| Met handvat | Ja |
| Max. diameter kabelhaspel | 1200 mm |
| Max. breedte kabelhaspel | 660 mm |
| Draaglast | 300 kg |
| Breedte verstelbaar | Nee |
| Model | Rol-as |
| Categorieën |
Afwikkelapparaat
Gereedschap |
Bizline Kabelafroller monoblok maximum 300KG
Artikelnummer: 11596024
Fabrikantnummer: 03700420312895