Saenroll Spinner - 99120041
Artikelnummer: 20845427 | Fabrikantnummer: 99120041 | EAN: 8719724000112
Het productnummer van de fabrikant is 99120041. Het EAN nummer is 8719724000112. Het interne artikelnummer is 20845427.
| Klasse |
Haspelafrolapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Saenroll
Toon alle producten van Saenroll |
| Serie |
Kabelgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 8 kg |
| Demontabel | Nee |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Met handvat | Ja |
| Max. diameter kabelhaspel | 600 mm |
| Draaglast | 50 kg |
| Model | Rol-as |
| Categorieën |
Afwikkelapparaat
Gereedschap |