Sarel Montageplaat SDB box 206x156 - NSYPMD2015
Artikelnummer: 24102075 | Fabrikantnummer: NSYPMD2015 | EAN: 3606480187957
Het productnummer van de fabrikant is NSYPMD2015. Het EAN nummer is 3606480187957. Het interne artikelnummer is 24102075.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PanelSeT SDB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 156 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Diepte | 78 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Hoogte | 206 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 156 mm |
| Model | Overig |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 206 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Sarel Steel box 206x156x83 lo
Artikelnummer: 20789220
Fabrikantnummer: NSYDBN2015
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric