Sarel Regendak SF HD 1200x400 MM - NSYSC124HD
Artikelnummer: 24102086 | Fabrikantnummer: NSYSC124HD | EAN: 3606480937620
Het productnummer van de fabrikant is NSYSC124HD. Het EAN nummer is 3606480937620. Het interne artikelnummer is 24102086.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Spare parts for universal enclosure
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 1200 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met ontluchting | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 400 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1200 mm |
| Hoogte | 61.5 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Diepte | 430 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric