Sarel Actassi wandkast opbouw draairaam 19" 18he 600x500x915mm grijs - NSYOPB18U5P
Artikelnummer: 11691640 | Fabrikantnummer: NSYOPB18U5P | EAN: 3606480169939
Het productnummer van de fabrikant is NSYOPB18U5P. Het EAN nummer is 3606480169939. Het interne artikelnummer is 11691640.
| Klasse |
Netwerkbehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Actassi OPB
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 600 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 500 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 18 |
| Aantal deuren | 1 |
| Hoogte | 915 mm |
| Met frontdeur | Ja |
| Demontabel | Ja |
| Rastermaat | 19" |
| Met dakplaat | Ja |
| Met aarding | Nee |
| Uitvoering profielrail | Geen |
| Soort ventilatie | Geen |
| Montageniveau | Zwenkraam |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Max. belastbaarheid | 50 kg |
| Model | Met zwenkraam |
| Met zijwand | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 11691640
Fabrikantnummer: NSYOPB18U5P