Scangrip VEGA Bouwlamp vega lite met statief - 49.0211
Artikelnummer: 24101240 | Fabrikantnummer: 49.0211 | EAN: 8719497497904
Het productnummer van de fabrikant is 49.0211. Het EAN nummer is 8719497497904. Het interne artikelnummer is 24101240.
| Klasse |
Bouwlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Scangrip
Toon alle producten van Scangrip |
| Serie |
Vega
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Slagvastheid | IK07 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Materiaal behuizing | Metaal/kunststof |
| Diepte | 117 mm |
| Lengte aansluitkabel | 5 m |
| Met statiefhouder | Nee |
| Breedte | 318 mm |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 6000 lm |
| Max. systeemvermogen | 48 W |
| Met wieltjes | Nee |
| Geleiderdoorsnede | 3 mm² |
| Met bescherming | Nee |
| Met statief | Ja |
| Kleurtemperatuur | 0 - 6000 K |
| Kleur standaard | Grijs |
| Categorieën | Gereedschap |
Scangrip Bouwlamp vega lite 6000LM
Artikelnummer: 23425785
Fabrikantnummer: 03.5453
Scangrip Statief 1-3 meter
Artikelnummer: 22341647
Fabrikantnummer: 03.5431