Schneider Electric scharnierschakelaar - XCSTR752
Artikelnummer: 20430852 | Fabrikantnummer: XCSTR752 | EAN: 3389110177251
Het productnummer van de fabrikant is XCSTR752. Het EAN nummer is 3389110177251. Het interne artikelnummer is 20430852.
| Klasse |
Eindschakelaar met vergrendelingsfunctie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Lengte sensor | 60 mm |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Breedte sensor | 52 mm |
| Met vluchtontgrendeling | Nee |
| Sluitkracht | 20 N |
| Uitvoering schakelcontact | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Hoogte van de sensor | 117 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Type vergrendelsluiting | Ruststroomprincipe |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Met hulpontgrendeling | Nee |
| Nom. spoelspanning Us magneetaandrijving bij AC 50HZ | 120 - 240 V |
| Nom. spoelspanning Us magneetaandrijving bij AC 60HZ | 120 - 240 V |
| Nom. spoelspanning Us magneetaandrijving bij DC | 125 - 250 V |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric veiligheidsschakelaar as 3cont
Artikelnummer: 20430824
Fabrikantnummer: XCSTR751
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric