Schnabl Euro-Klemplug Montageplug, halogeenvrij, 42 MM, voor cellenbeton zwart - 31324
Artikelnummer: 26710527 | Fabrikantnummer: 31324 | EAN: 9008439313242
Het productnummer van de fabrikant is 31324. Het EAN nummer is 9008439313242. Het interne artikelnummer is 26710527.
| Klasse |
Plug
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schnabl
Toon alle producten van Schnabl |
| Serie |
Euro-Klemplug
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 42 mm |
| Boorgatdiameter | 6 mm |
| Geschikt voor gasbeton | Nee |
| Geschikt voor bevestiging met kabelbundelband | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor beton | Nee |
| Met schroef | Nee |
| Geschikt voor gipskarton | Nee |
| Geschikt voor natuursteen | Nee |
| Geschikt voor kalkzandsteen | Ja |
| Boorgatdiepte | 42 mm |
| Doorsteekmontage | Nee |
| Afstandsmontage | Nee |
| Geschikt voor spaanplaat | Nee |
| Voorsteekmontage | Ja |
| Geschikt voor volsteen | Ja |
| Geschikt voor cellenbeton | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Universele plug |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Schnabl Euro-Clip Kunststof Buisklem, halogeenvrij, diameter 1 1/4 / 31-32,5MM zwart
Artikelnummer: 23828620
Fabrikantnummer: 31164
Schnabl Euro-Clip Kunststof Buisklem, halogeenvrij, diameter 1 1/2inch /38,5-40MM zwart
Artikelnummer: 23828622
Fabrikantnummer: 31204
Schnabl Euro-Clip Kunststof Buisklem, halogeenvrij, diameter 2 inch / 49,5-51MM zwart
Artikelnummer: 23828623
Fabrikantnummer: 31224
Schnabl Euro-Clip Kunststof Buisklem, halogeenvrij, diameter 19,8-21MM zwart
Artikelnummer: 23861765
Fabrikantnummer: 31084
Schnabl Kunststof buisklem halogeenvrij diameter 3/4"/18,5-19,5MM zwart
Artikelnummer: 20507627
Fabrikantnummer: 31064
Schnabl Kunststof buisklem halogeenvrij diameter 5/8"/15-16MM zwart
Artikelnummer: 20507629
Fabrikantnummer: 31024
Schnabl Kunststof buisklem halogeenvrij diameter 1" / 24,8-26 MM zwart
Artikelnummer: 20507630
Fabrikantnummer: 31124
Schnabl
» Meer informatie over SchnablArtikelnummer: 26710527
Fabrikantnummer: 31324