Schneider Electric 24VDC power supply ad module 110/130 vac - LV454443
Artikelnummer: 24101811 | Fabrikantnummer: LV454443 | EAN: 3606481190956
Het productnummer van de fabrikant is LV454443. Het EAN nummer is 3606481190956. Het interne artikelnummer is 24101811.
| Klasse |
Universele voedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
MasterPact NT
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 108 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 1 A |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Vermogensafgifte | 24 W |
| Diepte | 67.5 mm |
| Opgenomen vermogen | 4.2 VA |
| 1e Secundaire spanning bij DC | 22.8 - 25.2 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 93.5 - 143 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 93.5 - 143 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24101811
Fabrikantnummer: LV454443