Sarel Plaston plein/dla66/88M - NSYCTL500DLAG
Artikelnummer: 20343689 | Fabrikantnummer: NSYCTL500DLAG | EAN: 3606480801594
Het productnummer van de fabrikant is NSYCTL500DLAG. Het EAN nummer is 3606480801594. Het interne artikelnummer is 20343689.
Huis en deur vervaardigd van met glasvezel versterkt polyester, gegoten onder hoge druk, kleur RAL 7035. Dezelfde afwerking voor alle oppervlakken.
Functies:
8 afmetingen van 310 x 215 x 160 mm tot 1056 x 852 x 350 mm.
Gegoten noppen voor bevestigingspunten, inclusief inzetstukken.
2 sloten met dubbelbaard inzetstuk of 1 vergrendelingssysteem met 3 aangrijpingspunten.
Uitvoering met normale deur of glazen deur.
Uitvoering met montageplaat van metaal of bakeliet.
Totale isolatie geschikt om samenstellingen van klasse II te creëren.
Beschermingsgraad IP66.
Impactweerstand: IK10 voor volle deur, -IK08 voor glasdeur.
Zelfdovend: HB40
960 ºC-test doorstaan.
Certificeringen:
Bureau Veritas - IEC62208 behuizingsnorm.
UL508A CAN/CSA-C22.2 polyester plinten ZM 200 mm, stapelbaar 2 x 200 mm, voor behuizingen PLM75, PLM 86, PLM108
Reserveonderdelen voor behuizingen
Schneider Electric Electric heeft een groot aantal verschillende reserveonderdelen voor uw behuizing geselecteerd. Of de behuizing nu onlangs is vervaardigd of enkele jaren geleden, u vindt altijd de reserveonderdelen die u zoekt.
Volle grijze afdekplaat (RAL 7035) gemaakt van polystyreen voor Thalassa PLM behuizingen Gemonteerd door bevestigingsclips op DLA chassis De breedte is 456mm en de nominale breedte is 500mm De nominale hoogte is 150mm en de hoogte is 146mm De kit bestaat u
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PanelSeT PLM
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Overig |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 500 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 14 |
| Breedte | 456 mm |
| Hoogte | 146 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 700 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric