Schneider Electric ABN ESPRO Prisma XS (abn espro), staande behuizing, klasse I, ip55, 590MM breed, - NT212E
Artikelnummer: 26613609 | Fabrikantnummer: NT212E | EAN: 4015153572751
Het productnummer van de fabrikant is NT212E. Het EAN nummer is 4015153572751. Het interne artikelnummer is 26613609.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ABN ESPRO
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Breedte | 590 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal rijen | 2 |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Enkel |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Inbouwdiepte | 305 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Diepte | 340 mm |
| Materiaal behuizing | Staalplaat/kunststof |
| Soort afdekking | Deur |
| Breedte in module-eenheden | 144 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 2 |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal leidinginvoeringen | 4 |
| Montagewijze | Staande opstelling |
| Plaatdikte deur/deksel | 2 mm |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Inwendige diepte | 250 mm |
| Hoogte | 1890 mm |
| Nom. stroom (In) | 1200 A |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26613609
Fabrikantnummer: NT212E