Schneider Electric ABN ESPRO Prisma XS (abn espro), veldscheidingsraill, 2 eenheden breed, accessoi - FVW26N
Artikelnummer: 26613396 | Fabrikantnummer: FVW26N | EAN: 4015153592063
Het productnummer van de fabrikant is FVW26N. Het EAN nummer is 4015153592063. Het interne artikelnummer is 26613396.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ABN ESPRO
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 495 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Montagebeugel |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26613396
Fabrikantnummer: FVW26N