Schneider Electric ABN KAST3 300X500X225 36 - SP13
Artikelnummer: 23303563 | Fabrikantnummer: SP13 | EAN: 4015153034877
Het productnummer van de fabrikant is SP13. Het EAN nummer is 4015153034877. Het interne artikelnummer is 23303563.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK09 |
| Breedte | 300 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Type deur | Enkel |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Materiaal behuizing | Staalplaat/kunststof |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 3 |
| Met slot | Ja |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 2 |
| Aantal modulen | 36 |
| Plaatdikte deur/deksel | 2 mm |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Inbouwdiepte | 190 mm |
| Hoogte | 502 mm |
| Nom. stroom (In) | 400 A |
| Inwendige diepte | 225 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 80 |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric