Schneider Electric ABN KAST3 800X500X225 108 - SP33
Artikelnummer: 23303572 | Fabrikantnummer: SP33 | EAN: 4015153034891
Het productnummer van de fabrikant is SP33. Het EAN nummer is 4015153034891. Het interne artikelnummer is 23303572.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK09 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Breedte | 800 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Type deur | Enkel |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Materiaal behuizing | Staalplaat/kunststof |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 36 |
| Aantal rijen | 9 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 6 |
| Plaatdikte deur/deksel | 2 mm |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Inbouwdiepte | 190 mm |
| Hoogte | 502 mm |
| Aantal modulen | 108 |
| Nom. stroom (In) | 400 A |
| Inwendige diepte | 225 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 240 |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric