Schneider Electric ABN KAST6 1300X950X225 360 - SP56
Artikelnummer: 23303568 | Fabrikantnummer: SP56 | EAN: 4015153020153
Het productnummer van de fabrikant is SP56. Het EAN nummer is 4015153020153. Het interne artikelnummer is 23303568.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK09 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Breedte | 1300 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Materiaal behuizing | Staalplaat/kunststof |
| Breedte in module-eenheden | 60 |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Plaatdikte deur/deksel | 2 mm |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 10 |
| Aantal rijen | 30 |
| Aantal modulen | 360 |
| Inbouwdiepte | 190 mm |
| Nom. stroom (In) | 400 A |
| Inwendige diepte | 225 mm |
| Hoogte | 952 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 400 |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric