Schneider Electric ABN KAST9 1300X1400X225 540 - SP59
Artikelnummer: 23303569 | Fabrikantnummer: SP59 | EAN: 4015153035676
Het productnummer van de fabrikant is SP59. Het EAN nummer is 4015153035676. Het interne artikelnummer is 23303569.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK09 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Hoogte | 1400 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Breedte | 1300 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Materiaal behuizing | Staalplaat/kunststof |
| Breedte in module-eenheden | 60 |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Plaatdikte deur/deksel | 2 mm |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 10 |
| Aantal rijen | 45 |
| Aantal modulen | 540 |
| Inbouwdiepte | 190 mm |
| Nom. stroom (In) | 400 A |
| Inwendige diepte | 225 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 400 |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric