Schneider Electric Acti 9 Idpn H vigi 1P+N C16 300ma A - A9D47616
Artikelnummer: 26613301 | Fabrikantnummer: A9D47616 | EAN: 3606480484483
Het productnummer van de fabrikant is A9D47616. Het EAN nummer is 3606480484483. Het interne artikelnummer is 26613301.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti 9
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwdiepte | 73 mm |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 10 kA |
| Nom. foutstroom | 0.3 A |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Verliesvermogen | W |
| Nom. isolatiespanning Ui | V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | - mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | - mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | - °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | kV |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | kA |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26613301
Fabrikantnummer: A9D47616