Schneider Electric Acti 9 Idpn N vigi 1P+N C40 30ma A si - A9D33640
Artikelnummer: 26613282 | Fabrikantnummer: A9D33640 | EAN: 3606480472190
Het productnummer van de fabrikant is A9D33640. Het EAN nummer is 3606480472190. Het interne artikelnummer is 26613282.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti 9
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwdiepte | 73 mm |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 6 kA |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Stootstroomvastheid | 3 kA |
| Verliesvermogen | W |
| Nom. isolatiespanning Ui | V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | - mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | - mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | - °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | kV |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | kA |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Schneider Electric aansluitkam onder 1P+N 24 modules
Artikelnummer: 20320184
Fabrikantnummer: A9XPH624
Schneider Electric aansluitkam onder 3P+N 12 modules
Artikelnummer: 20320185
Fabrikantnummer: A9XPH712
Schneider Electric aansluitkam onder 3P+N 24 modules
Artikelnummer: 20207903
Fabrikantnummer: A9XPH724
Schneider Electric aansluitkam onder 1P+N 12 modules
Artikelnummer: 20320187
Fabrikantnummer: A9XPH612
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26613282
Fabrikantnummer: A9D33640