Schneider Electric ACTI9 IC60 VIGI 2P 13A 10KA - A9D17213
Artikelnummer: 23885202 | Fabrikantnummer: A9D17213 | EAN: 3606481157249
Het productnummer van de fabrikant is A9D17213. Het EAN nummer is 3606481157249. Het interne artikelnummer is 23885202.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 iC60 RCBO (2P, 3P, 4P)
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Inbouwdiepte | 45 mm |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 15 kA |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 10 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 10 kA |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 35 mm² |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Schneider Electric tussenstuk 9MM ic60,iid ict (1ST=5)
Artikelnummer: 10631923
Fabrikantnummer: A9A27062
Schneider Electric kam 3P+N afsnijdbaar (24 modules)
Artikelnummer: 10635964
Fabrikantnummer: A9XPH524
Schneider Electric kam 2P afsnijdbaar
Artikelnummer: 10635934
Fabrikantnummer: A9XPH224
Schneider Electric kam 2P afsnijdbaar (57 modules)
Artikelnummer: 10635937
Fabrikantnummer: A9XPH257
Schneider Electric kam 2P afsnijdbaar (12 modules)
Artikelnummer: 10635931
Fabrikantnummer: A9XPH212
Schneider Electric kam 3P+N afsnijdbaar (57 modules)
Artikelnummer: 10635967
Fabrikantnummer: A9XPH557
Schneider Electric kam 3P+N afsnijdbaar (18 modules)
Artikelnummer: 10635961
Fabrikantnummer: A9XPH518
Schneider Electric kam 3x(aux+1p) (57 modules) afsnijdbaar
Artikelnummer: 10635865
Fabrikantnummer: A9XAH557
Schneider Electric kam aux+2p (57 modules) afsnijdbaar
Artikelnummer: 10635856
Fabrikantnummer: A9XAH257
Schneider Electric Electric kam 3P+N afsnijdbaar (12 modules)
Artikelnummer: 10635958
Fabrikantnummer: A9XPH512
Schneider Electric acti9 powertag 1P+N bovenmontage
Artikelnummer: 20799611
Fabrikantnummer: A9MEM1521
Schneider Electric acti9 powertag 1P+N ondermontage
Artikelnummer: 20799651
Fabrikantnummer: A9MEM1522
Schneider Electric a9 ic60 vigi of
Artikelnummer: 21026660
Fabrikantnummer: A9A19801
Schneider Electric a9 ic60 vigi of/SD smartlink
Artikelnummer: 21026744
Fabrikantnummer: A9A19804
Schneider Electric a9 ic60 vigi of/SD
Artikelnummer: 21026732
Fabrikantnummer: A9A19803
Schneider Electric a9 ic60 vigi SD
Artikelnummer: 20885454
Fabrikantnummer: A9A19802
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric