Schneider Electric acti9 ic60 vigi 2P 25a 30ma C 10ka - A9D17225
Artikelnummer: 21012453 | Fabrikantnummer: A9D17225 | EAN: 3606481157270
Het productnummer van de fabrikant is A9D17225. Het EAN nummer is 3606481157270. Het interne artikelnummer is 21012453.
Deze Acti 9 iC60 RCBO is een modulaire en betrouwbare aardlekautomaat met overstroombeveiliging (RCBO). Dit product is een 2P aardlekautomaat met 2 beveiligde polen. Deze heeft een nominale stroom van 25A en een bedrijfsspanning van 220VAC tot 240VAC. De a
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 iC60 RCBO (2P, 3P, 4P)
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Inbouwdiepte | 45 mm |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 15 kA |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 10 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 10 kA |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 35 mm² |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Verliesvermogen | W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21012453
Fabrikantnummer: A9D17225