Schneider Electric acw1 M11 class 9007 drukschak. - ACW1M119012
Artikelnummer: 20886158 | Fabrikantnummer: ACW1M119012 | EAN: 3389110878264
Het productnummer van de fabrikant is ACW1M119012. Het EAN nummer is 3389110878264. Het interne artikelnummer is 20886158.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Breedte | 88 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Hoogte | 167 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 17000 hPa |
| Max. testdruk | 2 bar |
| Inschakeldruk | 0.07 - 7.6 bar |
| Mediumtemperatuur | -73 - 125 °C |
| Uitschakeldruk | 0.07 - 7.6 bar |
| Eindwaarde meetbereik druk | 960000 Pa |
| Nom. spanning Ue bij DC | 24 - 600 V |
| Begininstelling | 35000 - 152000 hPa |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 24 - 500 V |
| Bezwijkdruk | 17 bar |
| Eindinstelling | 70 - 7600 hPa |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 0 - 500 V |
| Druk-schakeldifferentie | 2 bar |
| Beginwaarde meetbereik druk | 57000 Pa |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20886158
Fabrikantnummer: ACW1M119012