Schneider Electric Altivar Process ATV900 Atv930 - frequentieregelaar - kastintegratie - ip20 - 18KW - 380...480 - ATV930D18N4Z
Artikelnummer: 23894750 | Fabrikantnummer: ATV930D18N4Z | EAN: 3606489740108
Het productnummer van de fabrikant is ATV930D18N4Z. Het EAN nummer is 3606489740108. Het interne artikelnummer is 23894750.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Altivar Process ATV900
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 195 mm |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Hoogte | 480 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Ja |
| Met bedieningselement | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 5 % |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Met PC-aansluiting | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 39.2 A |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 3 |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal analoge ingangen | 3 |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Max. uitgangsfrequentie | 500 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 18.5 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 18.5 kW |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Max. uitgangsspanning | 480 V |
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Diepte | 225.5 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric profibus DP modul
Artikelnummer: 12601354
Fabrikantnummer: VW3A3607
Schneider Electric canopen option module 2XRJ45 atv6xx/9XX
Artikelnummer: 20358773
Fabrikantnummer: VW3A3608
Schneider Electric electronic option card canopen open STYL
Artikelnummer: 20359112
Fabrikantnummer: VW3A3628
Schneider Electric door mounting kit for graphic keypad
Artikelnummer: 20790213
Fabrikantnummer: VW3A1112
Schneider Electric canopen modul
Artikelnummer: 20792576
Fabrikantnummer: VW3A3618
Schneider Electric ethercat daisy chain card communication
Artikelnummer: 20359104
Fabrikantnummer: VW3A3601
Schneider Electric output DV/DT filter ip20 50a
Artikelnummer: 21179057
Fabrikantnummer: VW3A5304
Schneider Electric braking resistor 16 ohms 14 KW ip23
Artikelnummer: 20359126
Fabrikantnummer: VW3A7753
Schneider Electric extention module dig/ana atv600/900
Artikelnummer: 21177182
Fabrikantnummer: VW3A3203
Schneider Electric Altivar 32 Devicenet Communication module
Artikelnummer: 22362126
Fabrikantnummer: VW3A3609
Schneider Electric com kaart profinet
Artikelnummer: 22362128
Fabrikantnummer: VW3A3627
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23894750
Fabrikantnummer: ATV930D18N4Z