Schneider Electric APC NetShelter Aisle Containment Apc Netshelter ganginsluiting, enkelvoudige schuifdeur, zwart - NSAC2402
Artikelnummer: 26715858 | Fabrikantnummer: NSAC2402 | EAN: 731304622734
Het productnummer van de fabrikant is NSAC2402. Het EAN nummer is 731304622734. Het interne artikelnummer is 26715858.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC NetShelter Aisle Containment
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Hoogte | 520 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 520 mm |
| Breedte | 1109 mm |
| Model | Overig |
| Diepte | 2520 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1109 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 2520 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26715858
Fabrikantnummer: NSAC2402