Schneider Electric APC NetShelter Aisle Containment Apc Netshelter ganginsluiting, frame extrusie & eindafdekking, 2536 MM - NSAC2001
Artikelnummer: 26715843 | Fabrikantnummer: NSAC2001 | EAN: 731304622741
Het productnummer van de fabrikant is NSAC2001. Het EAN nummer is 731304622741. Het interne artikelnummer is 26715843.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC NetShelter Aisle Containment
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 201 mm |
| Hoogte | 97 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 201 mm |
| Model | Overig |
| Diepte | 2676.8 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 2676.8 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 97 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26715843
Fabrikantnummer: NSAC2001