Schneider Electric APC NetShelter Aisle Containment Apc Netshelter ganginsluiting, L connector, set van 8, zwart - NSAC2601
Artikelnummer: 26715860 | Fabrikantnummer: NSAC2601 | EAN: 731304622666
Het productnummer van de fabrikant is NSAC2601. Het EAN nummer is 731304622666. Het interne artikelnummer is 26715860.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC NetShelter Aisle Containment
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 135 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Hoogte | 57 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 57 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 135 mm |
| Model | Overig |
| Diepte | 123.05 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 123.05 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26715860
Fabrikantnummer: NSAC2601