Schneider Electric APC NetShelter Aisle Containment Apc Netshelter ganginsluiting, paneelconnector 4FT, set van 3, zwart - NSAC2152
Artikelnummer: 26715856 | Fabrikantnummer: NSAC2152 | EAN: 731304635116
Het productnummer van de fabrikant is NSAC2152. Het EAN nummer is 731304635116. Het interne artikelnummer is 26715856.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC NetShelter Aisle Containment
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 150 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 150 mm |
| Hoogte | 89 mm |
| Model | Overig |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 89 mm |
| Diepte | 1591 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 1591 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26715856
Fabrikantnummer: NSAC2152