Schneider Electric APC NetShelter Aisle Containment Apc Netshelter ganginsluiting, rechte connector, set van 8, zwart - NSAC2608
Artikelnummer: 26715865 | Fabrikantnummer: NSAC2608 | EAN: 731304622697
Het productnummer van de fabrikant is NSAC2608. Het EAN nummer is 731304622697. Het interne artikelnummer is 26715865.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC NetShelter Aisle Containment
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Hoogte | 57 mm |
| Breedte | 266 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 57 mm |
| Model | Overig |
| Diepte | 122.05 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 266 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 122.05 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26715865
Fabrikantnummer: NSAC2608