Schneider Electric APC NetShelter Aisle Containment Apc Netshelter ganginsluiting, seal coextrusion 1000 MM, set van 6, ZW - NSAC2006
Artikelnummer: 26715848 | Fabrikantnummer: NSAC2006 | EAN: 731304622796
Het productnummer van de fabrikant is NSAC2006. Het EAN nummer is 731304622796. Het interne artikelnummer is 26715848.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC NetShelter Aisle Containment
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9005 |
| Breedte | 171 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 77 mm |
| Model | Overig |
| Diepte | 1118.8 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 1118.8 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 171 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 77 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26715848
Fabrikantnummer: NSAC2006