Schneider Electric APC NetShelter Aisle Containment Apc Netshelter ganginsluiting, verlichtingscontroledoos - NSAC2122
Artikelnummer: 26715854 | Fabrikantnummer: NSAC2122 | EAN: 731304622604
Het productnummer van de fabrikant is NSAC2122. Het EAN nummer is 731304622604. Het interne artikelnummer is 26715854.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC NetShelter Aisle Containment
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 155 mm |
| Breedte | 353 mm |
| Diepte | 412 mm |
| Model | Overig |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 155 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 353 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 412 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26715854
Fabrikantnummer: NSAC2122