Schneider Electric APC Back-UPS Se Back-ups, 750va, tower, 230V, 4 X cee 7/7 schuko uitgangen, avr - BXS750MI-GR
Artikelnummer: 23828748 | Fabrikantnummer: BXS750MI-GR | EAN: 731304629061
Het productnummer van de fabrikant is BXS750MI-GR. Het EAN nummer is 731304629061. Het interne artikelnummer is 23828748.
| Klasse |
UPS
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC Back-UPS
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 16 mm |
| Breedte | 12 mm |
| SNMP | Nee |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Uitgangsschijnvermogen | 750 VA |
| Auto shut down functie | Nee |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Diepte | 35.5 mm |
| Modulair | Nee |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Overbruggingstijd vollast | 1 min |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 390 W |
| Gewicht | 7.6 kg |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 3 |
| Uitgangs Power Factor | 0.5 |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 10 % |
| USB-interface | Nee |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Efficiëntie overall | 96.8 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 96.8 % |
| Opgenomen vermogen | W |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23828748
Fabrikantnummer: BXS750MI-GR