Schneider Electric SpaceLogic™ Ball Valves & Actuators MF20 Luchtklep motor 24 230V O D - MF20-230F
Artikelnummer: 24085144 | Fabrikantnummer: MF20-230F | EAN: 3606489660345
Gerelateerde producten:
Schneider Electric TBH MOTOR 9141061000
Schneider Electric TBH MOTOR 9141060000
Schneider Electric SpaceLogic™ Butterfly Valves and Ac Vlinderkraan,DN150,KVS 1790, NZ
Schneider Electric SpaceLogic™ Butterfly Valves and Ac Vlinderkraan,DN200,KVS 3450, NZ
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Mf20 luchtklep motor 24 230v o d
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse
Merk Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric
Serie SpaceLogic™ Ball Valves & Actuators
Toon alle producten in deze serie
Beschermingsgraad (IP) IP54
Materiaal behuizing Overig
Breedte 195 mm
Hoogte 149 mm
Explosieveilig Nee
Voedingsspanning 230 V AC
Diepte 77 mm
Handbediening Nee
Potentiaalvrij schakelcontact Nee
Lengte aansluitkabel 1 m
Met nulspanningsterugloop Nee
Geschikt voor luchtappendage Nee
Stuursignaal Driepunts
Geschikt voor afsluiter Ja
Automatische slagherkenning Nee
Instelbare standterugmelding Nee
Instelbaar werkgebied Nee
Standterugmelding Geen
Eindcontacten Geen
Zelfinstelbare slaglengte Nee
Met veiligheidsfunctie Nee
Met ISO 5211 Direct Mount top-flens Nee
Spanningsloos gesloten Nee
Hulpcontacten Ja
Met mechanische standaanwijzer Nee
Koppel 20 Nm
Looptijd 90 s
Hulpcontacten optioneel Nee
Max. opgenomen elektrisch vermogen 7 VA
Omgevingstemperatuur 0 - 50 °C
Beschermingsgraad (NEMA) 3
Regeling type aan/uit Ja
Regeling type modulerend Nee
Energieverbruik in bedrijf 3 W
Regeling type split-range Nee
Toegelaten relatieve vochtigheid 0 - 95 %
Aansluiting op afsluitklep Geen
Energieverbruik in ruststand 0.4 W