Schneider Electric blinde afdekplaat 12 mod - 13944
Artikelnummer: 24101566 | Fabrikantnummer: 13944 | EAN: 3303430139447
Het productnummer van de fabrikant is 13944. Het EAN nummer is 3303430139447. Het interne artikelnummer is 24101566.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Mureva Enclosure
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Breedte | 250 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 25 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 150 mm |
| Snelsluiting | Nee |
| Aantal rijen | 1 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric mureva installatiekast leeg 2x18 modulen kunststof ip65
Artikelnummer: 20396000
Fabrikantnummer: 13991
Schneider Electric kaedra installatiekast leeg ip65 kunststof 12 module
Artikelnummer: 10974550
Fabrikantnummer: 13985
Schneider Electric kaedra installatiekast leeg ip65 kunststof 12 module
Artikelnummer: 10974538
Fabrikantnummer: 13981
Schneider Electric kaedra installatiekast leeg ip65 kunststof 12 module
Artikelnummer: 10974544
Fabrikantnummer: 13983
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric