Schneider Electric BSH motor iec 100MM 7,8 NM wo key ip40 S - BSH1003P01A2A
Artikelnummer: 20781871 | Fabrikantnummer: BSH1003P01A2A | EAN: 3389118140066
Het productnummer van de fabrikant is BSH1003P01A2A. Het EAN nummer is 3389118140066. Het interne artikelnummer is 20781871.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 05 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP50 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal polen | 8 |
| Aantal fasen | 3 |
| Nom. (meet)spanning | 480 V |
| Bouwvorm | Overig |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Lager | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 20 °C |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 1000 1/min |
| Nom. draaimoment | 3.7 Nm |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 1.1 kW |
| Koelingswijze | Overig |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20781871
Fabrikantnummer: BSH1003P01A2A