Schneider Electric MOTOR BSH1402P22A1A - BSH1402P22A1A
Artikelnummer: 21225121 | Fabrikantnummer: BSH1402P22A1A | EAN: 3389118141902
Het productnummer van de fabrikant is BSH1402P22A1A. Het EAN nummer is 3389118141902. Het interne artikelnummer is 21225121.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 05 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC/DC |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Bouwvorm | Overig |
| Aantal polen | 0 |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Lager | Overig |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Koelingswijze | Overig |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Nom. draaimoment | 14.9 Nm |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric