Schneider Electric MOTOR BSH1403T22F1P - BSH1403T22F1P
Artikelnummer: 21225094 | Fabrikantnummer: BSH1403T22F1P | EAN: 3606485201504
Het productnummer van de fabrikant is BSH1403T22F1P. Het EAN nummer is 3606485201504. Het interne artikelnummer is 21225094.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 32 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal fasen | 3 |
| Aantal polen | 10 |
| Nom. (meet)spanning | 480 V |
| Bouwvorm | Overig |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 3000 1/min |
| Lager | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 20 °C |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 4.1 kW |
| Nom. draaimoment | 12.9 Nm |
| Koelingswijze | Overig |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric