Schneider Electric MOTOR BSH0552T01A1A - BSH0552T01A1A
Artikelnummer: 21225569 | Fabrikantnummer: BSH0552T01A1A | EAN: 3389118158924
Het productnummer van de fabrikant is BSH0552T01A1A. Het EAN nummer is 3389118158924. Het interne artikelnummer is 21225569.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 05 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP50 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal polen | 6 |
| Aantal fasen | 3 |
| Nom. (meet)spanning | 480 V |
| Bouwvorm | Overig |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Lager | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 20 °C |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 7000 1/min |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 0.24 kW |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| Nom. draaimoment | 0.72 Nm |
| As eind-type | Overig |
| Koelingswijze | Overig |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric